Náš tým

nova-doktorka

MDDr. Lucie Smolová

ZUBNÍ LÉKAŘKA
Dr.Smolova@gmail.com
Vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Podílela se na výzkumu pojivových štěpů a byla součástí projektu Dental Prevention, jehož náplní je instruktáž ústní hygieny dětí na základních a středních školách.
Absolvovala četné stáže na renomovaných pracovištích, v zahraničí na klinice Eastbourne District General Hospital ve Velké Británii a ve Finsku na klinice Hammas Mehiläinen pod vedením doktora Tuomase Torvinena. Účastní se odborných přednášek a školení, ve svém oboru se stále vzdělává.
DIPLOMY A OCENĚNÍ
martina-siftova-web

Martina Šiftová Králova, DiS.

DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Obor dentální hygiena studovala na vyšší odborné škole Merhautova v Brně. Již od studentských let se pravidelně účastní odborných školení a přednášek a ve svém oboru se vzdělává i dále.
Jejím cílem je zabránit vzniku zubního kazu a rozvoji onemocnění dásní a parodontitidy a spolu s vaší každodenní péčí udržovat vaše zuby a dásně zdravé. Během návštěvy v zubní ordinaci také pomůže s výběrem vhodných pomůcek k čištění zubů a vysvětlí, jak provádět správnou ústní hygienu.
DIPLOMY A OCENĚNÍ
lucie-kovarova

Lucie Kovářová, DiS.

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA
V roce 2008 slečna Lucie Kovářová dostudovala Střední zdravotnickou školu ve Vyškově – obor Zdravotnický asistent, který zakončila maturitní zkouškou.
Poté pokračovala ve studiu na Vyšší odborné zdravotnické škole v Brně, kde získala titul DiS. v oboru diplomovaná všeobecná sestra. Po dokončení studia se věnovala práci v oboru a s více než pětiletou praxí je velmi zkušenou a profesionální zubní instrumentářkou. Kromě asistence zubnímu lékaři se stará o bezproblémový chod ordinace a o to, aby se pacienti cítili během ošetření pohodlně a příjemně.

NAŠE ORDINACE