Náš tým

zuzana-kiralova

MDDr. Zuzana Kiráĺová

ZUBNÍ LÉKAŘKA
Studovala lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Již během studia byla součástí projektu Dental Prevention, jehož náplní je instruktáž ústní hygieny dětí na základních a středních školách. Absolvovala četné stáže na pracovištích s různým zaměřením v oboru zubního lékařství, aby načerpala drahocenné zkušenosti.

Po dokončení studia pracovala na klinickém pracovišti, kde měla mimo jiné na starosti výuku studentů zubního lékařství. V současnosti se stále odborně vzdělává a účastní se odborných přednášek a školení. Jejím cílem je nové poznatky a technologické postupy ve stomatologii využít k tvorbě krásných úsměvů.

DIPLOMY A OCENĚNÍ
nikol-prchalova

Nikol Prchalová, Dis.

DENTALNÍ HYGIENISTKA
Dentální hygienu vystudovala na SZŠ a VOŠZ Brno Merhautova. Stále se průběžně vzdělává na odborných kurzech a seminářích.

Ke každému pacientovi přistupuje individuálně a přátelsky. Snaží se vždy co nejjednodušeji a srozumitelně vysvětlit postupy následné domácí péče o zuby a dásně. Domácí péče je totiž nedílnou součásti dlouhodobé spolupráce ke krásnému a zdravému úsměvu.

Pokud hledáte dentální hygienistku s profesionálním přístupem a s velkým smyslem pro humor, je tu právě pro Vás.

DIPLOMY A OCENĚNÍ
martina-siftova-web

Martina Šiftová Králova, DiS.

DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Obor dentální hygiena studovala na vyšší odborné škole Merhautova v Brně. Již od studentských let se pravidelně účastní odborných školení a přednášek a ve svém oboru se vzdělává i dále.
Jejím cílem je zabránit vzniku zubního kazu a rozvoji onemocnění dásní a parodontitidy a spolu s vaší každodenní péčí udržovat vaše zuby a dásně zdravé. Během návštěvy v zubní ordinaci také pomůže s výběrem vhodných pomůcek k čištění zubů a vysvětlí, jak provádět správnou ústní hygienu.
DIPLOMY A OCENĚNÍ
nova-doktorka

MDDr. Lucie Smolová

ZUBNÍ LÉKAŘKA
V současné době na mateřské dovolené
Vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Podílela se na výzkumu pojivových štěpů a byla součástí projektu Dental Prevention, jehož náplní je instruktáž ústní hygieny dětí na základních a středních školách.
Absolvovala četné stáže na renomovaných pracovištích, v zahraničí na klinice Eastbourne District General Hospital ve Velké Británii a ve Finsku na klinice Hammas Mehiläinen pod vedením doktora Tuomase Torvinena. Účastní se odborných přednášek a školení, ve svém oboru se stále vzdělává.
DIPLOMY A OCENĚNÍ
lucie-kovarova

Lucie Novotná, DiS.

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA
V současné době na mateřské dovolené
V roce 2008 slečna Lucie Kovářová dostudovala Střední zdravotnickou školu ve Vyškově – obor Zdravotnický asistent, který zakončila maturitní zkouškou.
Poté pokračovala ve studiu na Vyšší odborné zdravotnické škole v Brně, kde získala titul DiS. v oboru diplomovaná všeobecná sestra. Po dokončení studia se věnovala práci v oboru a s více než pětiletou praxí je velmi zkušenou a profesionální zubní instrumentářkou. Kromě asistence zubnímu lékaři se stará o bezproblémový chod ordinace a o to, aby se pacienti cítili během ošetření pohodlně a příjemně.
mddr-petra-vyhlidalova

MDDr. Petra Tognerová (Vyhlídalová)

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA
V současné době na mateřské dovolené
Vystudovala obor zubní lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia se podílela na výzkumu poruch čelistního kloubu a za tento výzkum byla v roce 2012 oceněna prvním místem na konferenci studentských věděckých prací.
Reprezentovala univerzitu na celostátní soutěži v estetických rekonstrukcích chrupu dle Lorenza Vaniniho. Absolvovala četné stáže na renomovaných pracovištích, v zahraničí na klinice ústní čelistní a obličejové chirurgie Eastbourne District General Hospital ve Velké Británii.
Již od studentských let se pravidelně účastní odborných školení a ve svém oboru se stále vzdělává. Dvakrát vyhrála první místo v celorepublikové soutěži Junior Challenge (2014, 2015).
DIPLOMY A OCENĚNÍ

NAŠE ORDINACE

Hello. Add your message here.