Bělení zubů

Kombinované bělení

studio-elite-smile-zuby-12
Krásný zářivý úsměv je touhou každého z nás. Našim pacientům nabízíme možnost bělení zubů technikou kombinovaného nebo vnitřního bělení.
Kombinované bělění je spojení bělění domácího a ordinačního. Pouze touto kombinací lze dosáhnout vynikajícího výsledku s dlouhodobou trvanlivostí.
Používáme systém Pure Whitening, který je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie. Díky tomu dokážeme garantovat perfektní výsledek každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.
  • Domácí bělení – pacientovi jsou zhotoveny otisky zubů, podle kterých jsou v laboratoři vyrobeny individuální nosiče zubů z tenké ohebné folie. Do individuálního nosiče nanáší pacient malé množství bělícího gelu a vkládá si jej do úst, kde jej nechá působit celou noc během spánku. V případě citlivosti zubů se doba působení gelu snižuje. Tuto proceduru pacient opakuje po dobu 2-4 týdnu do dosažení požadovaného odstínu.
  • Ordinační bělení je rychlá varianta bělení zubů, která spočívá v nanesení silně koncentrovaného peroxidu vodíku na zuby. Na dásně se aplikuje ochranná pryskyřice, aby nedošlo k jejich narušení.

Vnitřní bělení

studio-elite-smile-zuby-5
  • Vnitřní bělení – lze použít jen u mrtvých zubů (endodonticky ošetřených). Metodou vnitřního bělení zubů lze dosáhnout velmi efektivního vybělení zubů a obnovení původního nezbarveného odstínu
KONTAKTUJTE NÁS
Hello. Add your message here.